Skauting
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Volná téma

+7
MonkA
Bleee
patizon13
Myškaa
TakaMahaka
suchy bublifuk
Bobo
11 posters

Strana 11 z 11 Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11

Goto down

Volná téma - Stránka 11 Empty Re: Volná téma

Odoslať  TakaMahaka Št marec 12, 2009 2:51 pm

treba si jasne urcit, co znamena sam...
je rozdiel byt sam a byt sam, a rozdiel je vyhladavat samotu, aby clovek nasiel sameho seba alebo niekoho ineho a vyhladavat samotu z ineho dovodu (tych dovodov moze byt vela)...
myslim, ze ta motivacia, preco clovek vyhladava samotu je dolezita a aj vdaka nej sa samoty mozu od seba odlisovat...
atd. adt.
patizon, poznas takeho cloveka, ktory je dlhodobo naozaj sam?
a poznas aj takeho, co robi vsetko pre to, aby ho ostatni odstrkovali a chce byt sam?

TakaMahaka

Počet príspevkov : 438
Registration date : 19.09.2007

Návrat hore Goto down

Volná téma - Stránka 11 Empty Re: Volná téma

Odoslať  patizon13 Št marec 12, 2009 10:09 pm

TakaMahaka napísal:treba si jasne urcit, co znamena sam...
je rozdiel byt sam a byt sam, a rozdiel je vyhladavat samotu, aby clovek nasiel sameho seba alebo niekoho ineho a vyhladavat samotu z ineho dovodu (tych dovodov moze byt vela)...
myslim, ze ta motivacia, preco clovek vyhladava samotu je dolezita a aj vdaka nej sa samoty mozu od seba odlisovat...
atd. adt.
patizon, poznas takeho cloveka, ktory je dlhodobo naozaj sam?
a poznas aj takeho, co robi vsetko pre to, aby ho ostatni odstrkovali a chce byt sam?
ano neviem sice z urcitostou povedat ze to robi umyselne ale ja to tak vidim a ludia sa tak k nemu spravaju /nevidim snahu o zvrat tejto situacie/on je 2 v 1
patizon13
patizon13

Počet príspevkov : 1473
Location : space
Registration date : 19.09.2007

http://www.obry.skaut.org/

Návrat hore Goto down

Volná téma - Stránka 11 Empty Re: Volná téma

Odoslať  MonkA Po marec 16, 2009 8:09 pm

podla man ej to vecou charakteru a temperamentu...moze od seba druhych odstrkovat aj taki su ale nikdy nebude celkom sam. Plati ze clovek je tvor spolocensky a od zivocisnych druhov sa lisi prave citmi a emociami preto nesuhlasim s tym ze je to cisto o instinktoch a preziti druhu..tak to bolo mozno v praveku ked sa clovek viac podobal zvieratu....
MonkA
MonkA

Počet príspevkov : 675
Registration date : 28.10.2007

Návrat hore Goto down

Volná téma - Stránka 11 Empty Re: Volná téma

Odoslať  patizon13 Po marec 16, 2009 10:47 pm

zvierata podla teba nemaju city a a nemyslia/to mi pripada dost cudne a ak sa clovek od zivocichov lisi prave tym ze je spolocensky, ze ma city... ako mi vysvetlis napriklad opice, velryby, vlkov, kravy/??? moze byt a su aj taky ludia/stratia rodinu pracu a "kamarati" sa na nich vykaslu /v tejto dobe dost realne
patizon13
patizon13

Počet príspevkov : 1473
Location : space
Registration date : 19.09.2007

http://www.obry.skaut.org/

Návrat hore Goto down

Volná téma - Stránka 11 Empty Re: Volná téma

Odoslať  nikisooo So apríl 04, 2009 11:24 pm

uff...ale proste podla mna ho toho kto chce byt naozaj sam musel strasne zdeptat zivot...mozno ak by som sa niekde stratila a bola sama vydrzala by som ak by som sa o seba vedela postarat...ald byt dobrovolne sam?...sa mi to nezda...proste myslim ze toho cloveka musi fakt nieco hnevat,myslis si ze nema zmysel z mat priatelov a z niekym sa rozpravat alebo podobne...a ano mas pravdu ze v tejto dobre je to dost mozne ze sa na teba kamosi vykaslu,ale to uz podla mna niesu kamosi a ani nikdy neboli...ak niekto niekoho opusti len tak,lebo si proste nasiel za neho nahraduje to hlupak a nie kamarat...a viete co?v tom ze priatel a kamarat nevidim moc rozdiel..proste si priatel ci kamarat je tam urcity druh lasky nie?...predsa neoznacim za kamarata len tak hocikoho...je to vzdy niekto kto ma zaujal,koho mam rada...alebo nieco podobne...no ale tiez je pravda ze priatel je este nieco viac,niekto kto je vzdy pri vas,vzdy vas vypocuje...toto je asi odvec co?.hhh.neva Very Happy ...no a este ze ja by som nemohla byt sama,aj ked obcas mam chut dade zdrhnut,byt sama aspon na chvilu aj ked sa obcas citim sama...ale vzdy sa to potom zmeni,lebo si uvedomim ze je skvele mat okolo seba ludi,priatelov na ktorych vam zalezi a im zalezi na vas...proste krasa...rozpravat sa,delit sa o zazitky a radost...neopisatelne... Very Happy
nikisooo
nikisooo

Počet príspevkov : 429
Age : 32
Location : Hybe-svetom hýbe
Registration date : 02.03.2008

http://www.kissnika.webgarden.cz

Návrat hore Goto down

Volná téma - Stránka 11 Empty Re: Volná téma

Odoslať  patizon13 Ne apríl 05, 2009 12:22 am

suhlasim s tym ze priatel nije to co kamarat pretoze kamaratov mam kopy ale priatelov len par, alebo je ten clovek len lenivy alebo... alebo... alebo...
patizon13
patizon13

Počet príspevkov : 1473
Location : space
Registration date : 19.09.2007

http://www.obry.skaut.org/

Návrat hore Goto down

Volná téma - Stránka 11 Empty Re: Volná téma

Odoslať  Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Strana 11 z 11 Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.