achojte

Strana 2 z 11 Previous  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Next

Goto down

achojte - Stránka 2 Empty Re: achojte

Odoslať  TakaMahaka za St marec 19, 2008 2:18 pm

zraloka som nejedol, aspon pokial si pamatam... no slimaka som uz mal, ale neodvazil som sa pripravovat si ho sam, radsej som to prenechal profesionalom... sice si uz presne nepamatam chut, ale celkom mi aj chutil...

tiez obcas miesam veci, ale vacsinou nie dokopy - skor za sebou, napr. minule som si po klasickom obede dal fajny sladky kolac a potom som ho zajedol salamou, no musel som si opat napravit chut dacim sladkym Rolling Eyes
ale inak, taka fazulova polievka s marhulami je aj na mna privela...
odporucam ale kremese s klobasou... Wink

TakaMahaka

Počet príspevkov : 438
Registration date : 19.09.2007

Návrat hore Goto down

Odoslať  MonkA za Št marec 20, 2008 8:13 pm

no tak chcelo by to daku otazku...ze vyjadrite sa prosim ake je vase najoblubenejsie jedlo? no napriklad moje oblubene jedlo su spagety myslim? alebo paradajkova polievka, alebo brokolicova alebo kura...no neviem asi je toho vela :X a majca tu vedla hovori ze ma rada halusky...ze spravna liptacka Very Happy aa nevim sme boli v kauflande a kupili sme si skvarkove pagaciky a zuvacky.. mnaam Very Happy
MonkA
MonkA

Počet príspevkov : 675
Registration date : 28.10.2007

Návrat hore Goto down

Odoslať  patizon13 za Št marec 20, 2008 10:15 pm

uzdrav sa zralok je celkom dobry ale mne osobne by nevadilo keby tam bolo vtedy menej korenia ale ostatnym sa to zdalo akurat lol! lol!
patizon13
patizon13

Počet príspevkov : 1473

http://www.obry.skaut.org/

Návrat hore Goto down

Odoslať  patizon13 za Št marec 20, 2008 10:17 pm

MonkA napísal:no tak chcelo by to daku otazku...ze vyjadrite sa prosim ake je vase najoblubenejsie jedlo? no napriklad moje oblubene jedlo su spagety myslim? alebo paradajkova polievka, alebo brokolicova alebo kura...no neviem asi je toho vela :X a majca tu vedla hovori ze ma rada halusky...ze spravna liptacka Very Happy aa nevim sme boli v kauflande a kupili sme si skvarkove pagaciky a zuvacky.. mnaam Very Happy

az na tu brokolicu je to vsetko super ale vedel by som pridat este dost jedal farao king albino
patizon13
patizon13

Návrat hore Goto down

Odoslať  MonkA za Št marec 20, 2008 11:56 pm

patizon napísal:
MonkA napísal:no tak chcelo by to daku otazku...ze vyjadrite sa prosim ake je vase najoblubenejsie jedlo? no napriklad moje oblubene jedlo su spagety myslim? alebo paradajkova polievka, alebo brokolicova alebo kura...no neviem asi je toho vela :X a majca tu vedla hovori ze ma rada halusky...ze spravna liptacka Very Happy aa nevim sme boli v kauflande a kupili sme si skvarkove pagaciky a zuvacky.. mnaam Very Happy

az na tu brokolicu je to vsetko super ale vedel by som pridat este dost jedal farao king albino

maas nieco proti brokolici?? Suspect
MonkA
MonkA

Návrat hore Goto down

Odoslať  Myškaa za Pi marec 21, 2008 1:11 am

wow ludia, asi som tu uz dost dlho nebola :D a to vazne ste jedli slimaky? ja by som sa bala.. a pocula som nieco o tom taborovom pojedani cervov, ale az po tabore som sa to dozvedela, bo mozno (keby som bola velmi v dobrej naladke) tak mozno by som to aj skusila.. ale aa! si neviem prectavit jedenie slimakov a neviem este coho kadecoho.. sa toho bojim.. uaa! by sa mi o tom snivalo :D moj brat akurat teraz vravi, ze sa mu snivava to coho sa boji.. hm.. ale nikdy to nebolo jedlo :D takze take male vybocenie z temy, pardon :P.. ale tak zase taky zralok by nemusel byt zly.. a moe oblubene jedlo? kedysi hranolky, neska cestoviny, s roztopenym maslom a kecupom mnaaam :) a inac Velka Noc sa blizi! pomoc! to ja len tak spominam, bo moja mamina urobila krasnu vyzdobu na stole vedla pociataca a dala tam setky ale uplne ze setky tie velkonocne cokoladove vajicka pre kupacov.. a zatial som potiahla iba jedno, ktovie ako to bude pokracovat.. :D (fuha, fsimli ste si, este ani jeden prispevok nemam bez smajlika, no mozno jeden, mozno zopar, ale to uz automaticky davam, taka mania, ako patizon dava stale lol :D:D) no a tak.. teraz som zjedla ananasovy jogurt s kuskami ananasu, co ja moc nemam v laske kusky ovocia v jogurte.. a ani jogurty moc nemam rada, jem ich iba v krajnych pripadoch, ked v chladnicke neni nic dobre tak uz aj ten jogurt sa da :D a inac oblubujem chlebik mnam chlebik mam velmi rada, a ked je cerstvy hm... oblozim si ho horcicou, syrom a sunkou, uhorkami, paprikami, paradajkami mnaam... :) chlebik je super vec co poviete.. hii! zajtra musim ist kupit, skoro som zabudla.. a este k tomu oblubenemu jedlu, tak nielen cestoviny ale aj zemiaky, na rozny sposob, ci varene ci pecene.. su uzasne, tak zase surove nie hej? no a tak. a este by som kcela k zelenine: tak je v poho, amm rada mrkvicky, kukuricky, hrasok, ale tie zelene moc nie, ako napr. spenat a brokolica, sory monkA.. :D a mam rada jablcka este.. a pomarance, mandarinky.. a cokoladu :D:D:D:D
Myškaa
Myškaa

Počet príspevkov : 225
Registration date : 03.11.2007

Návrat hore Goto down

Odoslať  TakaMahaka za Pi marec 21, 2008 7:25 pm

v mojom pripade by asi bolo lahsie odpovedat, co nemam rad (mozno by sa naslo zo 4-5 jedal (alebo druhov), aspon z tych, co poznam alebo som jedol) Rolling Eyes
aj ked jasne, ze niektore jedla su oblubenejsie, ine menej...
napr. tiez mam rad halusky (takmer so vsetkym tradicnym), cestoviny vseobecne, kura s plnkou, brokolica ale aj ina zelenina je super, syry, cokoladu atd. atd. atd. nieze si budete mysliet, zo toho nejako vela zjem - to, co som menoval nejem vsetko naraz Wink jednoducho nie som priebercivy...
mimochodom spenat mam tiez rad...

kto ma z vas rad mliekovu polievku? (to jedna z mala veci, co naozaj nemusim) No

TakaMahaka

Počet príspevkov : 438

Návrat hore Goto down

Odoslať  MonkA za Pi marec 21, 2008 9:43 pm

mnaaam spenat Very Happy aa teraz ideme robit zemiakovy salat...moja mami robi taky dobry tak sa tesiiim...sak no co ked uz nic ine na velku noc sa da aspon najest...uz teraz mam stresy z toho ako s apo mne bude jano zas cely pondelok vesat behat za mnou s pistolkou a volakou vodickou co smrdi..asi to ani neni vonavka ja neviem...a potom z toho bude cely stastny...ale aj tak sa stele tesim na ten salat Very Happy aha a este ze aka je to mliekova polievka? taku som tusim ani nejedla ..len nasa mami cez leto vari take ze marhulova, ceresnova, broskynova a tak.. no ako polievka mi to moc nepaasuje ale inac je to celkom dobre Razz
MonkA
MonkA

Návrat hore Goto down

Odoslať  MajcA za Pi marec 21, 2008 10:15 pm

MonkA mi prikazuje,nech aj ja daco napisem..aby netraposila sama......tak teda idem nieco napisat...k tej mliekovej polievke..priam ju neznasam..mama nam ju robievala ked som bola mala..ale bolo to fakt hnusne....vlastne mne nechuti nijake jedlo v ktorom citit chut mlieka..a neznasam samotne mlieko No nejak sa mi z neho robi zle No ....aa este k tym ovocnym polievkam..to sa je tepleee ci ako?:Dlebo si to nejak neviem predstavit..

MajcA

Počet príspevkov : 35
Registration date : 20.03.2008

Návrat hore Goto down

Odoslať  patizon13 za So marec 22, 2008 10:22 pm

MajcO napísal:MonkA mi prikazuje,nech aj ja daco napisem..aby netraposila sama......tak teda idem nieco napisat...k tej mliekovej polievke..priam ju neznasam..mama nam ju robievala ked som bola mala..ale bolo to fakt hnusne....vlastne mne nechuti nijake jedlo v ktorom citit chut mlieka..a neznasam samotne mlieko No nejak sa mi z neho robi zle No ....aa este k tym ovocnym polievkam..to sa je tepleee ci ako?:Dlebo si to nejak neviem predstavit..

tu polievku neznasam aj ja ale mlieko mam rad takze ak ma chcete prizabit tak ma krmte tou polievkou lol!
patizon13
patizon13

Návrat hore Goto down

Odoslať  MonkA za Po marec 24, 2008 12:50 am

dobre vediet Very Happy jaj vsetci tu vravia ako neznasaju tu polievku a ja som ju este nejedla...no hrozne Very Happy
MonkA
MonkA

Návrat hore Goto down

Odoslať  MonkA za Po marec 24, 2008 12:53 am

MajcO napísal:MonkA mi prikazuje,nech aj ja daco napisem..aby netraposila sama......tak teda idem nieco napisat...k tej mliekovej polievke..priam ju neznasam..mama nam ju robievala ked som bola mala..ale bolo to fakt hnusne....vlastne mne nechuti nijake jedlo v ktorom citit chut mlieka..a neznasam samotne mlieko No nejak sa mi z neho robi zle No ....aa este k tym ovocnym polievkam..to sa je tepleee ci ako?:Dlebo si to nejak neviem predstavit..
to nebol prikaz ja akosi moc prikazovat neviem vies Very Happy aa ta polievka s amoze ejst aj tepla aj studena aj selijako...aj so slahackou ale to neodporucam..to je potom skoro ako puding a s piskotami...mnaam a terz som dostala chut na puding ked som si nan spomenula najlepsie daky cokoladovy Very Happy
MonkA
MonkA

Návrat hore Goto down

Odoslať  patizon13 za Po marec 24, 2008 2:10 pm

tak to je dost divne potom to vysledne cudo nazyvat polievkou lol!
patizon13
patizon13

Návrat hore Goto down

Odoslať  MonkA za Po marec 24, 2008 9:57 pm

u nas doma je udajne divne vsetko... Very Happy istym osobam sa zda divny aj nas otvarac konzerv a kuchynsky robot...a delej uz ani nejdem pisat Razz ale ono sa to nahodou tvari ako polievka Very Happy len mami tomu ten vyzor kazi ked k tomu da piskoty ale mozno keby sa do toha dali rezance trochu by sa to posolilo a popripade okorenilo... Very Happy
MonkA
MonkA

Návrat hore Goto down

Odoslať  patizon13 za Ut marec 25, 2008 11:22 pm

MonkA napísal:u nas doma je udajne divne vsetko... Very Happy istym osobam sa zda divny aj nas otvarac konzerv a kuchynsky robot...a delej uz ani nejdem pisat Razz ale ono sa to nahodou tvari ako polievka Very Happy len mami tomu ten vyzor kazi ked k tomu da piskoty ale mozno keby sa do toha dali rezance trochu by sa to posolilo a popripade okorenilo... Very Happy

piskoty v sladkej polievke rad by som videl ten robot a otvarak cyclops
patizon13
patizon13

Návrat hore Goto down

Odoslať  Myškaa za St marec 26, 2008 4:12 pm

coze??? Shocked tak ta mliecna polievka, to som este nepocula, a neviem ci by mi to chutilo ale tak hadam hej.. mliecko je super, mnam
a ta ovocna.. tak to ma uplne dorazilo! marhulova polievka? to si naozaj neviem prectavit a fakt by som sa to bala jest ved... vianocna kapustnica so slivkami to este pochopim.. ale ovocnu polievku, fuha.. si ma dostala MOnkA Smile
ale tak asi to bude tym ze mi doma nemame moc specialnu kuchynu, ja som donedavna nevedela ze co je to fučka =D ale tak musim uznat ze moja maminka vari skvele a zmeny, ze by zistila ze existuje ovocna polievka, tak toho by som sa asi obavala, ale tak zase, co to tu vravim ked ani neviem co to je...
Myškaa
Myškaa

Návrat hore Goto down

Odoslať  patizon13 za St marec 26, 2008 4:30 pm

co je fučka Question Question Question Question
patizon13
patizon13

Návrat hore Goto down

Odoslať  MonkA za St marec 26, 2008 6:13 pm

patizon napísal:co je fučka Question Question Question Question
Olupane zemiaky dáme uvariť v osolenej vode domäkka. Podstatnú časť vody scedíme do hrnčeka, zemiaky so zostavajúcou vodou, dobre popučíme a pridáme múku.
Ak by sa nám zdala prihustá, pridáme zemiakovú vodu z hrnčeka. Ďalej varíme a usilovne miešame, kým fučka nevydá zvuky podobajúce sa parnej lokomotíve - fu. fu. Ešte chvíľku povaríme a odstavíme. Medzitým usmažíme cibuľu v masti
do ružová, posolíme ju a polejeme fučku na tanieri.
Podávame s kyslým mliekom

osobne mam racej zemiakovu kasu..Razz
MonkA
MonkA

Návrat hore Goto down

Odoslať  patizon13 za Št marec 27, 2008 7:30 pm

skoro zemiak. kasa ale trochu inak
patizon13
patizon13

Návrat hore Goto down

Odoslať  MonkA za Št marec 27, 2008 9:43 pm

aano ale to preco s ato vola fucka som nevedela ani ja Very Happy ze lokomotiva haha
MonkA
MonkA

Návrat hore Goto down

Odoslať  patizon13 za Pi marec 28, 2008 8:34 pm

tak by sa to malo robit v lokomotive nie Question Question Question
patizon13
patizon13

Návrat hore Goto down

Odoslať  Myškaa za So marec 29, 2008 1:41 am

hh... diki za recept, mozno to niekedy vskusam, lebo je to vazne super, ale cibulu tam nedam, budem to jest s chlebom, vlastne som to spoznala u jednej kamosky a my s maminou na to recept nemame, takze dakujem :) mnaam by som si dala.. hm.. s chlebikom cerstvym.. mnaam.. som hladnaaa :D
zemiaky su inac super na akykolvek sposob
Myškaa
Myškaa

Návrat hore Goto down

Odoslať  patizon13 za So marec 29, 2008 9:55 pm

Myškaa napísal:hh... diki za recept, mozno to niekedy vskusam, lebo je to vazne super, ale cibulu tam nedam, budem to jest s chlebom, vlastne som to spoznala u jednej kamosky a my s maminou na to recept nemame, takze dakujem Smile mnaam by som si dala.. hm.. s chlebikom cerstvym.. mnaam.. som hladnaaa Very Happy
zemiaky su inac super na akykolvek sposob
ale zhnite by som nejedol
patizon13
patizon13

Návrat hore Goto down

Odoslať  MonkA za So marec 29, 2008 11:36 pm

no neviem ja by som asi zhnite nejedla nic...Very Happy
MonkA