Práve je Št marec 30, 2023 9:31 pm

Aj keď sa administrátori a moderátori tohto fóra pokúsia odstrániť, alebo upraviť akýkoľvek všeobecne nežiadúci materiál tak rýchlo, ako je to len možné, je nemožné kontrolovať každý príspevok. Preto musíte brať na vedomie, že všetky príspevky v tomto fóre vyjadrujú pohľady a názory autora príspevku a nie administrátorov, moderátorov a webmastera (okrem príspevkov od týchto ľudí) a preto za ne nemôžu byť zodpovední.

Súhlasíte s tým, že nebudete posielať žiadne hanlivé, neslušné, vulgárne, nenávistné, zastrašujúce, sexuálne orientované alebo iné materiály, ktoré môžu porušovať zákony. Posielanie takýchto materiálov Vám môže privodiť okamžité a trvalé vyhostenie z fóra (a Váš ISP bude o Vašej činnosti informovaný). IP adresa všetkých príspevkov je zaznamenávaná pre prípad potreby vynútenia týchto podmienok. Súhlasíte, že webmaster, administrátor a moderátori tohto fóra majú právo odstrániť, upraviť, presunúť alebo ukončiť akúkoľvek tému, kedykoľvek zistia, že odporuje týmto podmienkam. Ako užívateľ súhlasíte, že akékoľvek informácie, ktoré vložíte budú uložené v databáze. Pokiať nebudú tieto informácie prezradené tretej strane bez Vášho povolenia, nemôžu byť webmaster, administrátor a moderátori považovaní za zodpovedných za akékoľvek hackerské pokusy, ktoré môžu viesť k tomu, že dáta budú kompromitované.

Systém tohto fóra používa cookies k ukladaniu informácií na Vašom počítači. Tieto cookies neobsahujú žiadne informácie, ktoré ste vložil(a), slúžia len k zvýšeniu Vášho pohodlia pri prehliadaní. E-mailová adresa je používaná len pre potvrdenie Vašich registračných detailov a hesla (a pre poslanie nového hesla, pokiaľ ste zabudol aktuálne).

Kliknutím na Registráciu nižšie súhlasíte byť viazaný týmito podmienkami.

 

Interné pravidlá používania fóra

1. Používanie vulgarizmov a útočných a iných nevhodných slov a príspevkov nie je povolené. Príspevky obsahujúce takéto spojenia budú vymazané.

2. Nepíšte viacnásobné príspevky v 1 téme hneď za sebou, radšej využite funkciu tlačidla "edit".

3. Pri zakladaní nových tém alebo okruhov tém je potrebné rešpektovať štruktúru fóra a obsahovú náplň jednotlivých častí.

4. Pri písaní príspevku rešpektujte tému, do ktorej prispievate. Pre tieto účely rozlišujeme 3 typy tém:

a) úplne voľné témy typu: "Achojte", "Voľná téma", "hsdfhbdg"... Tu v podstate nie sú žiadne ohraničenia témy o ktorej môžete diskutovať - okrem zásad slušného správania a ostatných pravidiel tohto fóra.

b) stredne voľné témy - alebo témy konkrétneho, ale menej vážneho charakteru, napr: "Fóbie", "Hudba", témy z okruhu akcií a čo sme zažili ... Tu už vyžadujeme určitú dávku sebakontroly - inak povedané, očakáva sa tu voľné diskutovanie, ale k danej téme.

c) 'vážnejšie' témy, napr.: "Zmeny na stránke", "Pripomienky a návrhy týkajúce sa fóra" "Pomoc pri užívaní fóra", "Skautské ideály"... tu vyžadujeme písať k danej téme, užívatelia fóra to očakávajú. V extrémnych prípadoch môžu byť príspevky, ktoré sa odklonia od témy vymazané.

Nevyžadujeme písať sucho, nudne a bez humoru, ale, pokiaľ možno, tak k téme.

 

Sankcie za porušenie pravidiel:

Pri porušení pravidiel môže byť užívateľovi dočasne alebo trvalo zablokovaný prístup k vybranej téme alebo k celému fóru alebo celý účet zrušený a to podľa závažnosti priestupku.