Skauting
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Výprava do Jaskine Slobody w Jasnej...

4 posters

Goto down

Výprava do Jaskine Slobody w Jasnej... Empty Výprava do Jaskine Slobody w Jasnej...

Odoslať  Bobo So november 10, 2007 9:54 pm

Spoiler:
Bobo
Bobo

Počet príspevkov : 53
Age : 30
Location : Near here...........................................................................................
Registration date : 24.10.2007

Návrat hore Goto down

Výprava do Jaskine Slobody w Jasnej... Empty Re: Výprava do Jaskine Slobody w Jasnej...

Odoslať  TakaMahaka So november 10, 2007 11:07 pm

mne sa celkom pacilo, aj napriek par drobnym organizacnym nedostatkom vsetko dopadlo fajn a bola sranda...
jaskyna sa mi pacila, takisto bunkre, aj Martinov prispevok o SNP a partizanoch... samozrejme, ze aj zaverecna gulovacka Wink

TakaMahaka

Počet príspevkov : 438
Registration date : 19.09.2007

Návrat hore Goto down

Výprava do Jaskine Slobody w Jasnej... Empty Re: Výprava do Jaskine Slobody w Jasnej...

Odoslať  Bobo Po november 12, 2007 8:55 pm

Nj bolo to uplne super ale nech sa vyjadry aj nekto iny bo to vyzera ako na nejakom sukromnom chate pre mna, teba, Patizona a Misku Mad
Bobo
Bobo

Počet príspevkov : 53
Age : 30
Location : Near here...........................................................................................
Registration date : 24.10.2007

Návrat hore Goto down

Výprava do Jaskine Slobody w Jasnej... Empty lala

Odoslať  MonkA Po november 12, 2007 10:34 pm

tak vam trosku narusim sukromny chat ak mozem Smile jasne ze bolo super to je bez debaty Cool len ma troxu mrzi ze som neostala na gulovacku ale snad niekedy nabuduce Razz
MonkA
MonkA

Počet príspevkov : 675
Registration date : 28.10.2007

Návrat hore Goto down

Výprava do Jaskine Slobody w Jasnej... Empty Re: Výprava do Jaskine Slobody w Jasnej...

Odoslať  TakaMahaka Po november 12, 2007 10:47 pm

MonkA napísal:tak vam trosku narusim sukromny chat ak mozem Smile jasne ze bolo super to je bez debaty Cool len ma troxu mrzi ze som neostala na gulovacku ale snad niekedy nabuduce Razz

jeeee, super, dalsia ziva dusa...
inak, gulovacka bola fajn - mohli by sme nieco podobne zorganizovat aj tak spontanne na Podbrezinach alebo niekde v meste... ked uz mame ten sneh...

TakaMahaka

Počet príspevkov : 438
Registration date : 19.09.2007

Návrat hore Goto down

Výprava do Jaskine Slobody w Jasnej... Empty Re: Výprava do Jaskine Slobody w Jasnej...

Odoslať  Bobo Ut november 13, 2007 8:56 pm

HEEEEEEEEEEEEEEJ ALE TO by sme mali spraviť celozborovú pretože aj ja sa cem zúčastniť.... lol!
Bobo
Bobo

Počet príspevkov : 53
Age : 30
Location : Near here...........................................................................................
Registration date : 24.10.2007

Návrat hore Goto down

Výprava do Jaskine Slobody w Jasnej... Empty Re: Výprava do Jaskine Slobody w Jasnej...

Odoslať  TakaMahaka St november 14, 2007 11:42 pm

Bobo napísal:HEEEEEEEEEEEEEEJ ALE TO by sme mali spraviť celozborovú pretože aj ja sa cem zúčastniť.... lol!

vsak ked nieco bude, dame hadam vediet... ale neviem, ci stihnete prist do LM, lebo mozno to vznikne zo dna na den...

TakaMahaka

Počet príspevkov : 438
Registration date : 19.09.2007

Návrat hore Goto down

Výprava do Jaskine Slobody w Jasnej... Empty Re: Výprava do Jaskine Slobody w Jasnej...

Odoslať  TakaMahaka Št november 22, 2007 1:14 pm

Tu su pravidla specialnej a velmi kvalitnej gulovacky (kliknite na odkaz): pravidla gulovacky.

TakaMahaka

Počet príspevkov : 438
Registration date : 19.09.2007

Návrat hore Goto down

Výprava do Jaskine Slobody w Jasnej... Empty Re: Výprava do Jaskine Slobody w Jasnej...

Odoslať  Bobo Št november 22, 2007 7:12 pm

ti si lol nevem ci je dobre aby si nas takto zavadzal a budte radi ze ja sme nespamujem zlodejinu lebo to by bolo...
Bobo
Bobo

Počet príspevkov : 53
Age : 30
Location : Near here...........................................................................................
Registration date : 24.10.2007

Návrat hore Goto down

Výprava do Jaskine Slobody w Jasnej... Empty Re: Výprava do Jaskine Slobody w Jasnej...

Odoslať  patizon13 St november 28, 2007 4:15 pm

Bobo napísal:
Spoiler:


caw bobo este raz tam napises 2000 bodiek tak ti vymazem celu spravu Mad
patizon13
patizon13

Počet príspevkov : 1473
Location : space
Registration date : 19.09.2007

http://www.obry.skaut.org/

Návrat hore Goto down

Výprava do Jaskine Slobody w Jasnej... Empty Re: Výprava do Jaskine Slobody w Jasnej...

Odoslať  Bobo Št november 29, 2007 9:22 pm

Si myslis ze si frajer ak ma nahnevas tak ti vymazem setky prispevky co mas v TOPICU ktory moderujem ja...
Bobo
Bobo

Počet príspevkov : 53
Age : 30
Location : Near here...........................................................................................
Registration date : 24.10.2007

Návrat hore Goto down

Výprava do Jaskine Slobody w Jasnej... Empty Re: Výprava do Jaskine Slobody w Jasnej...

Odoslať  TakaMahaka Pi november 30, 2007 10:06 pm

Bobo napísal:Si myslis ze si frajer ak ma nahnevas tak ti vymazem setky prispevky co mas v TOPICU ktory moderujem ja...

hej, ludze, nenapadajte sa, nie ste tu na to, aby ste po sebe "utocili" Rolling Eyes viem, ze to viacmenej zo srandy, ale aj tak bacha Cool

TakaMahaka

Počet príspevkov : 438
Registration date : 19.09.2007

Návrat hore Goto down

Výprava do Jaskine Slobody w Jasnej... Empty Re: Výprava do Jaskine Slobody w Jasnej...

Odoslať  Bobo Ne december 02, 2007 6:06 pm

sa nam to tu pekne zvrhlo................
Bobo
Bobo

Počet príspevkov : 53
Age : 30
Location : Near here...........................................................................................
Registration date : 24.10.2007

Návrat hore Goto down

Výprava do Jaskine Slobody w Jasnej... Empty Re: Výprava do Jaskine Slobody w Jasnej...

Odoslať  Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.