Skauting
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zmeny na stránke

4 posters

Goto down

Zmeny na stránke Empty Zmeny na stránke

Odoslať  TakaMahaka Po jún 30, 2008 10:29 am

Iste ste si v poslednom case vsimli urcite zmeny na stranke... Zaujimal by ma vas nazor, ako sa vam vlastne nasa stranka paci, co by ste zmenili, pridali, co nefunguje spravne atd. Nebojte vyjadrit konstruktivnu kritiku. Nebudu voci vam podniknute ziadne eliminacne kroky. Teda aspon nie zjavne... Wink

TakaMahaka

Počet príspevkov : 438
Registration date : 19.09.2007

Návrat hore Goto down

Zmeny na stránke Empty Re: Zmeny na stránke

Odoslať  Mravec Po jún 30, 2008 11:34 am

my mame aj stranku??? Shocked (robim si srandu ale stres mozete udrzovat)
Mravec
Mravec

Počet príspevkov : 446
Age : 35
Registration date : 23.06.2008

Návrat hore Goto down

Zmeny na stránke Empty Re: Zmeny na stránke

Odoslať  patizon13 Po jún 30, 2008 12:50 pm

TakaMahaka napísal:Iste ste si v poslednom case vsimli urcite zmeny na stranke... Zaujimal by ma vas nazor, ako sa vam vlastne nasa stranka paci, co by ste zmenili, pridali, co nefunguje spravne atd. Nebojte vyjadrit konstruktivnu kritiku. Nebudu voci vam podniknute ziadne eliminacne kroky. Teda aspon nie zjavne... Wink
dnjdjyjdkbd djdbvbvyxxbc dnvsjlddnlvlsdvnlccvh sndvsdnvljsdhv nebudu djfsdvnvh ziadne nncvcxb len vam ydnvkjybvk ydv to jhadcf bude menej ndvykjvsd palit
patizon13
patizon13

Počet príspevkov : 1473
Location : space
Registration date : 19.09.2007

http://www.obry.skaut.org/

Návrat hore Goto down

Zmeny na stránke Empty Re: Zmeny na stránke

Odoslať  Mravec Po jún 30, 2008 1:43 pm

hh co uz zaspavas pri klavesnici ked tukas aj take nezmysli Very Happy
Mravec
Mravec

Počet príspevkov : 446
Age : 35
Registration date : 23.06.2008

Návrat hore Goto down

Zmeny na stránke Empty Re: Zmeny na stránke

Odoslať  TakaMahaka Po jún 30, 2008 3:04 pm

a ja ze sa tu objavia nejake pripomienky k veci... asi by som sa mal prebrat... ludia, aspon v tychto temach o stranke diskutujte k teme... Rolling Eyes

TakaMahaka

Počet príspevkov : 438
Registration date : 19.09.2007

Návrat hore Goto down

Zmeny na stránke Empty Re: Zmeny na stránke

Odoslať  patizon13 Po jún 30, 2008 4:54 pm

tak si precitaj co je tam naozaj napisane a nie to co sa na prvy pohlad zda
patizon13
patizon13

Počet príspevkov : 1473
Location : space
Registration date : 19.09.2007

http://www.obry.skaut.org/

Návrat hore Goto down

Zmeny na stránke Empty Re: Zmeny na stránke

Odoslať  TakaMahaka Ut júl 01, 2008 9:10 am

patizon napísal:tak si precitaj co je tam naozaj napisane a nie to co sa na prvy pohlad zda

ak si myslel tie skryte slova v ostatnych "zasifrovanych" pismenach, tak tie som si vsimol a nenasiel som tam ziadne navrhy a pripomienky k stranke... Rolling Eyes a ak su tie ostatne pismenka naozaj zasifrovanym textom, tak to sa mi lustit nechce... Wink

TakaMahaka

Počet príspevkov : 438
Registration date : 19.09.2007

Návrat hore Goto down

Zmeny na stránke Empty Re: Zmeny na stránke

Odoslať  MonkA Ut júl 01, 2008 11:58 am

tak k veci..pacia sa mi tie obrazky hore...to je perfektne..to bocne menu sa mi zda trochu enprehladnejsie lebo mne vyhovovalo ked bolo forum a fotogaleria tym inym pismom.ci co.lebo tam chodim anjcastejsie a bolo to dobre viditelne...ale to je vlastne len taky detail..
MonkA
MonkA

Počet príspevkov : 675
Registration date : 28.10.2007

Návrat hore Goto down

Zmeny na stránke Empty Re: Zmeny na stránke

Odoslať  patizon13 Ut júl 01, 2008 1:49 pm

taka tak ty chces pocut moje pripomienky? to ti mam vsetko co som od zacatia stranky s tebou napisal nakopirovat sem??
patizon13
patizon13

Počet príspevkov : 1473
Location : space
Registration date : 19.09.2007

http://www.obry.skaut.org/

Návrat hore Goto down

Zmeny na stránke Empty Re: Zmeny na stránke

Odoslať  TakaMahaka St júl 02, 2008 9:39 am

MonkA napísal:tak k veci..pacia sa mi tie obrazky hore...to je perfektne..to bocne menu sa mi zda trochu enprehladnejsie lebo mne vyhovovalo ked bolo forum a fotogaleria tym inym pismom.ci co.lebo tam chodim anjcastejsie a bolo to dobre viditelne...ale to je vlastne len taky detail..

no, to som daval ako take pohyblive menu - fotogaleriu, skautube a diskusne forum - takym inym pismom, ale nefungovalo to vo vsetkych prehliadacoch.... a pri mensom rozliseni to zakryvalo cast menu alebo obrazkov... takze trochu problem... potom som to riesil vysuvacim menu, ale to tiez obcas blblo... kazdopadne, chcem sa k tomu este vratit a nejako to vyriesit...

inak, to menu je neprehladnejsie aj okrem tych obrazkovych odkazov? alebo sa v tom da orientovat?

dakujem za pripomienky, potrebujem taketo nazory - bud sa potvrdia moje dohady a potom to naozaj dopracujem alebo sa mylim a nieco prerobim alebo vypustim... takze dakujem Smile

TakaMahaka

Počet príspevkov : 438
Registration date : 19.09.2007

Návrat hore Goto down

Zmeny na stránke Empty Re: Zmeny na stránke

Odoslať  Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.