Skauting
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Petarda

+4
patizon13
Bleee
TakaMahaka
Bobo
8 posters

Strana 5 z 12 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10, 11, 12  Next

Goto down

Petarda - Stránka 5 Empty Re: Petarda

Odoslať  Myškaa So marec 08, 2008 11:30 pm

______________________________________
................................
......L...............OOO..........L..............***
......L.............O......O........L.............****
......L...........O..........O......L.............****
......L...........O...........O.....L..............***
......L............O........O.......L....................
......LLLLLLL.....OOOO.........LLLLLLL........*..
______________________________________
Myškaa
Myškaa

Počet príspevkov : 225
Age : 31
Location : Malužiná (Afrika)
Registration date : 03.11.2007

Návrat hore Goto down

Petarda - Stránka 5 Empty Re: Petarda

Odoslať  patizon13 So marec 08, 2008 11:37 pm

...................' ... '
................' :::()::: '
..............' .::;.) );:::. '
......-.....' :::;`(,' (,;::: '
.......-...' :::;;). (, (';::: '
...........' :::;( ) ; ( );;:: '
.............'::;'_(_,_)_;::'
..............'::[_____]::'
...................\_ _/
..__..)/..____/___\____..)/..__
¯¯””/(””¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯””/(””¯¯
patizon13
patizon13

Počet príspevkov : 1473
Location : space
Registration date : 19.09.2007

http://www.obry.skaut.org/

Návrat hore Goto down

Petarda - Stránka 5 Empty Re: Petarda

Odoslať  Myškaa So marec 08, 2008 11:55 pm

jejo to je dobreee! vyzera to ovela lepsie ako moje vytvory
tvoje vypada tak profesionalne
wow
robil si to ty? lebo ak hej tak si dobryyyy
jejo je to pekneeeeee
Myškaa
Myškaa

Počet príspevkov : 225
Age : 31
Location : Malužiná (Afrika)
Registration date : 03.11.2007

Návrat hore Goto down

Petarda - Stránka 5 Empty Re: Petarda

Odoslať  patizon13 Po marec 10, 2008 5:14 pm

je to prekrasne lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!
patizon13
patizon13

Počet príspevkov : 1473
Location : space
Registration date : 19.09.2007

http://www.obry.skaut.org/

Návrat hore Goto down

Petarda - Stránka 5 Empty Re: Petarda

Odoslať  patizon13 Po marec 10, 2008 5:14 pm

asi idem robit neco genialne lol! lol! lol! lol! lol! lol!
patizon13
patizon13

Počet príspevkov : 1473
Location : space
Registration date : 19.09.2007

http://www.obry.skaut.org/

Návrat hore Goto down

Petarda - Stránka 5 Empty Re: Petarda

Odoslať  Myškaa Ut marec 11, 2008 3:34 pm

dobre urob nieco interesstingg.... inac toho vtaka.. no teda sovu (akokeby sova nebola vtak, sak?) a ten pplamen ci co t boo.. to si ty vyrobil?
Myškaa
Myškaa

Počet príspevkov : 225
Age : 31
Location : Malužiná (Afrika)
Registration date : 03.11.2007

Návrat hore Goto down

Petarda - Stránka 5 Empty Re: Petarda

Odoslať  patizon13 So marec 15, 2008 9:55 pm

Myškaa napísal:dobre urob nieco interesstingg.... inac toho vtaka.. no teda sovu (akokeby sova nebola vtak, sak?) a ten pplamen ci co t boo.. to si ty vyrobil?

to nieje plamen to je ohen teda skoro to iste
patizon13
patizon13

Počet príspevkov : 1473
Location : space
Registration date : 19.09.2007

http://www.obry.skaut.org/

Návrat hore Goto down

Petarda - Stránka 5 Empty Re: Petarda

Odoslať  Myškaa Ne marec 16, 2008 11:08 pm

ludia, mna uz prestava bavit chodit sem na diskusne Sad
Myškaa
Myškaa

Počet príspevkov : 225
Age : 31
Location : Malužiná (Afrika)
Registration date : 03.11.2007

Návrat hore Goto down

Petarda - Stránka 5 Empty Re: Petarda

Odoslať  MonkA Ne marec 16, 2008 11:40 pm

Myškaa napísal:ludia, mna uz prestava bavit chodit sem na diskusne Sad

nieee prosiiim..vies ako dobre s ato po veceroch cita miesto hviezdoslava? Very Happy a bez teba by tu ziadna diskusia nebola tak s ami zda Very Happy len samy smajl..ci?
MonkA
MonkA

Počet príspevkov : 675
Registration date : 28.10.2007

Návrat hore Goto down

Petarda - Stránka 5 Empty Re: Petarda

Odoslať  Myškaa Po marec 17, 2008 7:02 pm

MonkA napísal:
Myškaa napísal:ludia, mna uz prestava bavit chodit sem na diskusne Sad

nieee prosiiim..vies ako dobre s ato po veceroch cita miesto hviezdoslava? Very Happy a bez teba by tu ziadna diskusia nebola tak s ami zda Very Happy len samy smajl..ci?

jej dakujeem Smile si mila
a ty tes citas toho uja, velmi slavneho v slovenskej literature, co napisal asi najviac diel zo vsetkych slovenskych autorov?
bo ja mam z neho referat na litike Sad u nas v triede to funguje tak (sice nedobrovolne ale...) ze kazda spolusediaca dvojica ma jedneho autora a v priebehu roka o nom spravi referat, nieco take ako: prierez tvorby, zivotopis, rozanalyzuje zopar diel, hlavne tie co su donuteni precitat.. a tak
a hadaj kto mne a spoluziacke padol - no hviezdoslav No
hajnikovu zenu som bola prinutena precitat za par hodin, cize jedno popoludnie, skoro som z toho dostala miernu depresiu, ma to taky kruty dej co povies, musela som si precitat aj daky referatik z netu aby som tomu pochopila poriadne
a este co mam na ten referat, tak citat uz asi pol roka jeho najrozsiahlejsie dielo Vlkolin... no strasne nieco, asi 10x horsie ako hajnikova zena, ups zajtra z nej pisem pisomku aaaa! bo som minule chybala
a ten Vlkolin je fakt hrozny, furt tam dava take slova ako Íhop! Ťuj! Ľaľa ho! a proste hnuuuuuuuuuuuus
takze to by boli moje pocity z pana hviezdoslava
a este vam mozem povedat o povinnom citani, mam odlozene este asi tri knihy, uzz sa vidim ako ich citam no urcite, referaty to istia... dufam.. a ked si predstavim ako to bude na maturite, mamaaa!!!
no.. a este citam jednu knizku co mi pozical skautsky bracek, nebudem menovat, nech jeho meno nie je zneuzite.. a mam od neho knizku Osudny gen a je to o sudnom lekarstve a akosi sa neviem pohnut, neak sa mi to nece citat dalej..
no! a mam dobru naladu preto mi ide pisanie.. no teda neviem ci sa to vam pozdava ale mne hej... a to je asi teda dost... no neviem ake... proste wow ze som taka ukecana.. to ked mam dobru naladku
a este ma neska potesili dvaja ludkovia Smile zapriali mi pekny den.. dneska je tak krasne co poviete.. tak krasne prsi.. a uz sa tieto slova zacinaju podobat na zapis do dennicka Very Happy
Myškaa
Myškaa

Počet príspevkov : 225
Age : 31
Location : Malužiná (Afrika)
Registration date : 03.11.2007

Návrat hore Goto down

Petarda - Stránka 5 Empty Re: Petarda

Odoslať  MonkA Po marec 17, 2008 9:28 pm

no moc pozitivne si ma na toho hviezdoslava nenaladila...ja citam uz asi 2 mesiace rvu stranu hajnikovej zeny a uz som pri tom 2x zaspala Embarassed...neviem si pomoct ale vazne neviem prist tomu hviezdoslavovi na chut Very Happy no a inak sa mi moc povinne citanie nechce citat..mozno uz len preto ze je povinne to bude vazne sranda ked z toho budeme pisat pisomku...a este pri nasom ucitelovi...ze ehm...aa neviem ja nemam nejaku tvorivu naladu tak sa idem racej ucit Very Happy este jedna otazka ze co radi citate?
MonkA
MonkA

Počet príspevkov : 675
Registration date : 28.10.2007

Návrat hore Goto down

Petarda - Stránka 5 Empty Re: Petarda

Odoslať  TakaMahaka Po marec 17, 2008 10:01 pm

hviezdoslav je fakt narocny autor, aspon co si pamatam.. osobne som Hajnikovu zenu asi nedocital... inak, navrhujem zalozit novu temu ohladne citania - kedze sme aj mali tu akciu Citanie, ktora snad nebola posledna svojho druhu... mna napriklad velmi motivovala k vacsiemu citaniu, ale to je asi tym, ze pre mna to nie je povinne citanie...
ale z vlastnej skusenosti si myslim, ze povinne citanie nie je na skodu, aj ked sa clovek musi k tomu dokopat... ja napr. niekedy lutujem, ze som necital este viac, aj ked som cital naozaj dost... je tolko knih, co by som chcel citat, ale na druhej strane - aspon sa mam naco tesit... Rolling Eyes

TakaMahaka

Počet príspevkov : 438
Registration date : 19.09.2007

Návrat hore Goto down

Petarda - Stránka 5 Empty Re: Petarda

Odoslať  Myškaa Ut marec 18, 2008 4:10 pm

co radi citame? no tak ja (zase idem pisat o sebe...) moc nestiham citat co je urcite velka skoda, ale tak povinne si dakedy precitam, ked sa donuitim. a mimo povinneho citam to co mi druhy odporucia, takze je velka pravdepodobnost ze je to dobra kniha a tak.. a este casopisy citam Very Happy moja starka si predplaca casopis Zivot, a jej posta chodi k nam, takze aj ten Zivot, tak si to zdy prelistujem, ale vyzera to byt casopis typu, kto si koho v soubiznise zobral a tak teraz to neviem pomenovat Razz
ale proste chapete
a este som kcela, ze: uz som zacala s referatom z hviezdoslava, a je to v pohode celkom, ta ucka ma moc ani nesfukla
a prepac monca, som ta povzbudila teda k citaniu, ale musim povedat, ze hajnikova zena je ovela lepsia ako Vlkolin od hviezdoslava tiez... dobre sa to cita, lebo to ma dej, a tie lyricke casti - opisy prirody proste nie su az take dolezite, proste len opisy prirody... a tie spevy, ci piesne som ani necitala, tie rymovane...
a ved v podstate hajnikova zena sa necita az tak zle, potom ked si to clovek este skompletizuje s neakym referatom z netu, tak tomu chape a vie o com to priblizne bolo
Myškaa
Myškaa

Počet príspevkov : 225
Age : 31
Location : Malužiná (Afrika)
Registration date : 03.11.2007

Návrat hore Goto down

Petarda - Stránka 5 Empty Re: Petarda

Odoslať  Myškaa Ut marec 18, 2008 4:13 pm

TakaMahaka napísal:hviezdoslav je fakt narocny autor, aspon co si pamatam.. osobne som Hajnikovu zenu asi nedocital... inak, navrhujem zalozit novu temu ohladne citania - kedze sme aj mali tu akciu Citanie, ktora snad nebola posledna svojho druhu... mna napriklad velmi motivovala k vacsiemu citaniu, ale to je asi tym, ze pre mna to nie je povinne citanie...
ale z vlastnej skusenosti si myslim, ze povinne citanie nie je na skodu, aj ked sa clovek musi k tomu dokopat... ja napr. niekedy lutujem, ze som necital este viac, aj ked som cital naozaj dost... je tolko knih, co by som chcel citat, ale na druhej strane - aspon sa mam naco tesit... Rolling Eyes
bolo by to fajn.. Smile
a takze tie "stretnutia" na citanie knih... ako casto by to asi byvavalo?
Myškaa
Myškaa

Počet príspevkov : 225
Age : 31
Location : Malužiná (Afrika)
Registration date : 03.11.2007

Návrat hore Goto down

Petarda - Stránka 5 Empty Re: Petarda

Odoslať  Bleee Ut marec 18, 2008 4:46 pm

ked som bol mladsi a mensi a introvertnejsi tak som cital ovela viac Laughing , teraz to tak trochu ochabuje, predtym som citaval take, viete Indianky, Foglarovky, Seton,... obcas dake Star Wars, no teraz sa snazim, ale naozaj len snazim nejaku inteligentnejsiu literaturu ako napr. Star Wars Laughing Laughing Laughing , ale nie..... dake take na rozmyslanie a kedze ich nemam vela dostupnych tak aj menej citam, ale knizky su naozaj super, mne to dalo vela, ako rozvinutejsiu fantaziu, myslim ze aj trochu rozmyslania Laughing , knizky su fajn, tak citajte ENJOY Laughing
ja osobne tiez nemam rad povinne citanie, lebo to co by ma zaujimalo z tej "starsej" cize aj povinnej literatury, citat nemusime, takze nist, asi to je dobre naozaj len na maturitu, s par vynimkami Laughing Laughing
tak moc NEFETUJTE, viete vsetkeho vela skodi, viac CITAJTE - toho vela neskodi, mozno stratite schopnost rozpravat, ale tie vedomosti Laughing a nezabudnite kazdemu TREBA aj ZIT = NEFETUJTE CITAJTE TREBA ZIT
Bleee
Bleee

Počet príspevkov : 68
Age : 32
Registration date : 25.10.2007

Návrat hore Goto down

Petarda - Stránka 5 Empty Re: Petarda

Odoslať  TakaMahaka St marec 19, 2008 2:21 pm

Myškaa napísal:bolo by to fajn.. Smile
a takze tie "stretnutia" na citanie knih... ako casto by to asi byvavalo?

nooo, zalezi na zaujme a vlastne od nas vsetkych... mozno to nebude pravidelne, proste, ked si zmyslime a povieme, ze bude citanie, tak bude citanie...

TakaMahaka

Počet príspevkov : 438
Registration date : 19.09.2007

Návrat hore Goto down

Petarda - Stránka 5 Empty Re: Petarda

Odoslať  patizon13 Št marec 20, 2008 10:11 pm

ja som osobne za ved koho by napadlo obesit sa na vlastny svadobny zavoj v kamennej zemlanke???? alebo taky hamlet to ma nahodou aj bavilo ale hlavne to bolo trefne ako si ty hamletovy spoluz. mali na smrt odviest hamleta ale nakonnie do anglicka odniesli list vdaka ktoremu ich vlastne popravili aky sikovny bol ten hamlet alebo ked sa na konci skoro vsetci pomreli lol! lol!
patizon13
patizon13

Počet príspevkov : 1473
Location : space
Registration date : 19.09.2007

http://www.obry.skaut.org/

Návrat hore Goto down

Petarda - Stránka 5 Empty Re: Petarda

Odoslať  MonkA Št marec 20, 2008 11:57 pm

patizon napísal:ja som osobne za ved koho by napadlo obesit sa na vlastny svadobny zavoj v kamennej zemlanke???? alebo taky hamlet to ma nahodou aj bavilo ale hlavne to bolo trefne ako si ty hamletovy spoluz. mali na smrt odviest hamleta ale nakonnie do anglicka odniesli list vdaka ktoremu ich vlastne popravili aky sikovny bol ten hamlet alebo ked sa na konci skoro vsetci pomreli lol! lol!

diky..myslim ze vsetci vieme o com bol hamlet Laughing
MonkA
MonkA

Počet príspevkov : 675
Registration date : 28.10.2007

Návrat hore Goto down

Petarda - Stránka 5 Empty Re: Petarda

Odoslať  Myškaa Pi marec 21, 2008 12:22 am

MonkA napísal:
patizon napísal:ja som osobne za ved koho by napadlo obesit sa na vlastny svadobny zavoj v kamennej zemlanke???? alebo taky hamlet to ma nahodou aj bavilo ale hlavne to bolo trefne ako si ty hamletovy spoluz. mali na smrt odviest hamleta ale nakonnie do anglicka odniesli list vdaka ktoremu ich vlastne popravili aky sikovny bol ten hamlet alebo ked sa na konci skoro vsetci pomreli :lol!: :lol!:

diky..myslim ze vsetci vieme o com bol hamlet :lol:

no dovol monkA.. tak napr. ja si to uz nepametam.. aj ked som to citala.. a tie knihy z povinneho co som citala su naozaj vinimky takze fuha. ale tak ja nieco dokazem zabudnut hned, ak CHCEM.. no teda vyzaduje si to dost dobru ovladatelnost autosugescie.. ale tak niekedy sa da
uz je vecer.. asi viete co to znamena :D vecer uz mam viac otvorenu papulu = taram 2/3.. haha dve na tri :D
a teraz na praznini mam nachystane 4 knihy z povinneho, musim to zvladnut aby som to mohla posunut dalej:)
Myškaa
Myškaa

Počet príspevkov : 225
Age : 31
Location : Malužiná (Afrika)
Registration date : 03.11.2007

Návrat hore Goto down

Petarda - Stránka 5 Empty Re: Petarda

Odoslať  Myškaa Pi marec 21, 2008 12:25 am

Bleee napísal:ked som bol mladsi a mensi a introvertnejsi tak...
...a nezabudnite kazdemu TREBA aj ZIT = NEFETUJTE CITAJTE TREBA ZIT
ved ale tu nikto nefetue dokelu!! Very Happy iba ak olejceky po kupli pre male deti aby sa im dobre spalo.. iba to nic ine.. Very Happy:D ale nie.. ci ano?!?!
Myškaa
Myškaa

Počet príspevkov : 225
Age : 31
Location : Malužiná (Afrika)
Registration date : 03.11.2007

Návrat hore Goto down

Petarda - Stránka 5 Empty Re: Petarda

Odoslať  MonkA Pi marec 21, 2008 9:36 pm

no dovol monkA.. tak napr. ja si to uz nepametam.. aj ked som to citala.. a tie knihy z povinneho co som citala su naozaj vinimky takze fuha. ale tak ja nieco dokazem zabudnut hned, ak CHCEM.. no teda vyzaduje si to dost dobru ovladatelnost autosugescie.. ale tak niekedy sa da
uz je vecer.. asi viete co to znamena Very Happy vecer uz mam viac otvorenu papulu = taram 2/3.. haha dve na tri Very Happy
a teraz na praznini mam nachystane 4 knihy z povinneho, musim to zvladnut aby som to mohla posunut dalej:)
no ze si to ty tak dovolim Very Happy ved teoreticky netaras je to zaujimave Smile ja som sa stale nepohla v tej hajnikovej zene..ale pocas choroby som konecne zacala citat dom v s trani tak snad to zvladnem..ale ked si spomeniem na to , kolko ma toho este caka aj ma prejde chut...ked ja si neviem pomoct a vazne ma to povinne nebavi Sad
MonkA
MonkA

Počet príspevkov : 675
Registration date : 28.10.2007

Návrat hore Goto down

Petarda - Stránka 5 Empty Re: Petarda

Odoslať  patizon13 So marec 22, 2008 10:18 pm

co narobis ale na pisomke to budes musiet vediet lol! lol!
patizon13
patizon13

Počet príspevkov : 1473
Location : space
Registration date : 19.09.2007

http://www.obry.skaut.org/

Návrat hore Goto down

Petarda - Stránka 5 Empty Re: Petarda

Odoslať  MonkA So marec 22, 2008 11:32 pm

patizon napísal:co narobis ale na pisomke to budes musiet vediet lol! lol!
jaaaj trocha si mi pripomenul moju mamu Very Happy
MonkA
MonkA

Počet príspevkov : 675
Registration date : 28.10.2007

Návrat hore Goto down

Petarda - Stránka 5 Empty Re: Petarda

Odoslať  patizon13 Ne marec 23, 2008 11:06 pm

MonkA napísal:
patizon napísal:co narobis ale na pisomke to budes musiet vediet lol! lol!
jaaaj trocha si mi pripomenul moju mamu Very Happy

Very Happy ejha takze uz sa vo mne prebudza aj moja poucna podoba Very Happy
patizon13
patizon13

Počet príspevkov : 1473
Location : space
Registration date : 19.09.2007

http://www.obry.skaut.org/

Návrat hore Goto down

Petarda - Stránka 5 Empty Re: Petarda

Odoslať  MonkA Po marec 24, 2008 12:37 am

patizon napísal:
MonkA napísal:
patizon napísal:co narobis ale na pisomke to budes musiet vediet lol! lol!
jaaaj trocha si mi pripomenul moju mamu Very Happy

Very Happy ejha takze uz sa vo mne prebudza aj moja poucna podoba Very Happy
neviem ci poucna alebo natlakova Very Happy
MonkA
MonkA

Počet príspevkov : 675
Registration date : 28.10.2007

Návrat hore Goto down

Petarda - Stránka 5 Empty Re: Petarda

Odoslať  Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Strana 5 z 12 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10, 11, 12  Next

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.